КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

"ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №115 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/Перший дзвоник.jpg

Надати електронну заяву про зарахування можна за посиланням.

Електронні версії підручників, які використовуються в у 2023-2024 н.р.

Девіз школи

Нас вчить саме життя, і батьки, і школа Чекають відкриття - скільки їх довкола, Ніколи злу і млі нас не подолати Нам далі на землі щастя будувати.

Мова освітнього процесу: українська

Будівництво школи закінчилося у 1935 році, перший навчальний рік 1935-1936. З 1935 по 1955 роки школа працювала як семірічка, а в 1958 році був вперше випущений 10 клас.

/Files/images/фасад.jpg

У школі 12 класів, в яких навчається 270 учнів, з них учнів 1 класів — 30. Кількість вчителів — 21; з них мають вищу освіту — 20. Мають кваліфікаційну категорію : "Спеціаліст вищої категорії" - 12 вчителів; "Спеціаліст І категорії" - 3; "спеціаліст II категорії" - 2 вчителі; категорію "спеціаліст" мають3 вчителі. 10 вчителів мають звання "Старший вчитель",

/Files/images/г1.jpg
/Files/images/г4.jpg /Files/images/г7.jpg
/Files/images/г2.jpg /Files/images/г5.jpg
/Files/images/г3.jpg /Files/images/г6.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.