Ласкаво просимо до розділу Фліпбуки !

У цьому розділі ви познайомитесь з книгами розробленими учнями нашої гімназії

Фліпбук "Історія однієї вишиванки"

Катерина Воронцова, учениця нашої гімназії, розповіла захоплюючу історію вишиванки в рамках проєкту "Історія однієї вишиванки". Вона поділилася з нами своїми родинними звичаями, розповівши, як ця традиція перейшла від її прабабусі до сучасності.

Катерина розповіла, що її прабабуся вміла вишивати надзвичайно красиво. Подальші покоління в її родині продовжували цю традицію. Вишиванка стала символом сімейної спадщини, що передавалася з покоління в покоління. Кожна нова сорочка створювалася з любов'ю та ретельно вишивалася, зберігаючи у собі не лише красу, а й дух минулих часів.

Катерина з великим задоволенням показала нам фотографії своїх рідних в українських вишиванках, де кожен орнамент має своє значення. Її історія розкрила нам не лише красу вишиванки, а й її глибинний зміст та важливе значення української культури.

Запрошуємо перейти за посиланням та ознайомитись з проєктом:wym-1715876083030

/Files/images/bbloteka/Снимок экрана (903).png

Фліпбук "Друга Світова війна в Україні"

Сьогодні, у День пам'яті та примирення, ми вшановуємо пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям заради миру. Пам'ять про події Другої Світової війни має залишатися живою, щоб ми завжди пам'ятали про те, як важливо зберігати мир у світі.
Учні 8-х класів нашої школи підготували цікавий проєкт. Вони створили флікбук "Друга Свiтова вiйна в Українi", де зібрали цікаві факти, історичні документи та свідчення очевидців. Запрошуємо вас перейти за посиланням та ознайомитися з цим цікавим проєктом: wym-1715876767106

/Files/images/bbloteka/441064868_945874680660816_5746812934863144267_n.jpg

Фліпбук "Чорнобиль. Пам’ять у віршах"
І частина

Книга "Чорнобиль. Пам’ять у віршах" не лише нагадує нам про події квітня 1986 року, а й підтримує українську поезію та культурну спадщину нашої країни. Вона відкриває перед нами світ почуттів, емоцій та роздумів, які вразили серця багатьох людей.
Запрошуємо вас перейти за посиланням та зануритися у цей важливий та змістовний твір разом з нами:wym-1715085619202

/Files/обкладинка.png