ХХІ століття. Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Війна живе в душах людей, які її пережили.

Мільйонам людей назавжди врізалися в пам'ять роки Великої Вітчизняної війни. Чорною тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалилися вони на країну. Неділя 22 червня 1941 року, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань. Свідків тих подій залишається все менше, і ми повинні не змарніти жодній героїчній сторінці історії Перемоги.

У рамках акції у закладі освіти дистанційно відбудуться заходи, присвячені святкуванню 75-річниці Перемоги та вшануванню пам’яті воїнів Другої світової війни.

Наша школа приєднується до Естафети Пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!", у рамках якої відбудуться наступні заходи:

- оформлення електронного альбому із заходами, які проведено упродовж року, на честь 75-річниці Великої Перемоги та визволення України від нацизму в межах Естафети Пам'яті:" Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!";

- флешмоб віртуальної сторінки про випускників - учасників Другої Світової війни "Ім'я героя в пам'яті школи";

- участь у онлайн - конкурсі спецвипусків шкільних газет до 75 - річчя Перемоги;

- оформлення віртуальної галереї малюнків на тему: "Пам'ятаємо! Пишаємося!";

- онлайн екскурсії до шкільних музеїв; - онлайн випуск робіт "Мрії про Україну" ( творчі роботи школярів, вірші, малюнки, есе);

- розміщення матеріалів на сайтах до електронної книги "Вдячність" за розділами: "Пам'яті жити у віках'', "Спогади ветерана'', "Ордена та медалі моєї родини";

- участь у онлайн зверненні юних миротворців м. Харкова до світової спільноти "В ім'я миру'';

- акція " Полк Бессмертной Победы" (9 травня о 12.00 - хвилина мовчання "Пам'ять серця").