Закон України Про внесення змін до Закону України "Про інформацію"Докладніше...
Закон України "Про доступ до публічної інформації"Докладніше...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"Докладніше...

Публічна інформація- відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Конфіденційна інформація- інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.

Таємна інформація- інформація, розголошення якої може завдати школи особі, сусмпільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, батьківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю.

Службова інформація- міститься у документах суб'єктів владних повноважень, що становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

Публічна інформація гімназії:

Кошторис 2023 рік

Фінансовий звіт за 2021 рік

Фінансовий звіт за дев'ять місяців 2021 року

Фінансовій звіт за І півріччя 2021 року

Фінансовий звіт за І квартал 2021 рік

Фінансовий звіт 2020 рік

Кошторис на 2021 рік (субвенція)

Кошторис на 2021 рік (місцевий бюджет)

Фінансовий звіт за 9 місяців 2020 року

Фінансовий звіт на І півріччя 2020 року

Фінансовий звіт за 2019 рік

Фінансовий звіт за І півріччя 2019 року

Фінансовий звіт про надходження та використання отриманих коштів за 9 місяців 2019 року.

Кiлькiсть переглядiв: 1179